تبلیغات
زیبایی خنده لبخند هالیوودی دندانپزشکی زیبایی لبخند زیبا زیبایی لبخند طراحی لبخند اصلاح طرح لبخند لمینت دندان لمینت قیمت لمینت دندان هزینه کاشت دندان کاشت دندان کشیدن دندان عقل کشیدن دندان کاشت دندان ایمپلنت سایت دندانپزشکی کلینیک دندانپزشکی دندانپزشک دندانپزشکی دکتر دندانپزشک کامپوزیت وینر ایمپلنت ایمپلنت دندان جرم گیری دندان جراحی لثه برج خنک کننده مدار بسته دکوراسیون داخلی مبلمان اداری دوربین مدار بسته برد هوشمند ویدئو پروژکتور دوربین مدار بسته کرج خواب های رنگی - طراحی دکوراسیون تاثیر گذار

خواب های رنگی

شنبه 11 مهر 1394

طراحی دکوراسیون تاثیر گذار

نویسنده: مینا شکری   

نشان دادن ریشه های فرهنگی شما

وارد کردن فرهنگ به فضاهای داخلی شما یک گام شخصی است که باید عمیق ترین ریشه های فرهنگی شما را منعکس کند. در حالیکه فرهنگ گاهی اوقات مبتنی بر تمرین است، برای بسیاری از افراد فرهنگ به مسافرت، عبور از مرزها و بازدیدهایی از مکانهایی که بیانگر ریشه¬های شما هستند، مربوط می شود. اینها سفرهایی هستند که شما گرامی می دارید-آنها مهم هستند و باید جایی در دکور داخلی شما داشته باشند. چطور می توانید این کار را انجام دهید؟
سعی کنید راههای منحصربفردی بیابید که تصاویری از سفرهای مهم فرهنگی را قاب بگیرید- یک بوم نقاشی از افراد و مکانهایی که مهم هستند را در نظر بگیرید و رنگ های آن را با زمینه طراحی کلی خود مطابقت دهید. یا صدفها یا شن را در یک شیشه وارد خانه کنید تا روی طاقچه قرار دهید، این همواره یادآور ناحیه کنار دریا است که در آن متولد شده اید.
مهم نیست که فرهنگ برای شما چه معنی دارد- چه مجموعه ای از عقاید باشد، مکانهایی که ملاقات کرده اید یا سنت هایی که به آن وابسته هستید- آمیختن آن در فضاهای داخلی خانه شما امکان پذیر و سودمند است.

+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۴ساعت 14:57  توسط مهران  |  نظر بدهید

طراحی دکوراسیون مدرن یک خانه نظامی آلمانی

طراحی دکوراسیون مدرن یک خانه آلمانی ، خانه های نظامی در آلمان به شکلی استثنایی تبدیل به آپارتمان های خانوادگی شدند:ایده طرح مدرن تشکیل شده توسط گروه ایپولیتو فلیتز (Ippolito Fleitz)، یک خانه نظامی آلمانی را به شکلی استثنایی به یک محیط زندگی بزرگ و دلباز در پارک پالمچر در اسلینگن آلمان را تبدیل می کند. اتاق های نشیمن وسیع و دلباز با نواحی کاربردی متمایز و چشم اندازهای وسوسه انگیز با مساحت 400 متر مربع ساخته شده اند.دکوراسیون داخلی این خانه در نوع خوی بی نظیر است.

 

 

حال وقتی یک بازدید کننده وارد اتاقک می شود

حال وقتی یک بازدید کننده وارد اتاقک می شود، فضای وسیعی در طول محور افقی و عمودی دربرابر دیدگانش ظاهر می شود. اتاق نشیمن تنها با یک پرده L مانند از راهروی ورودی جدا شده است. در پاگرد پلکان یک جالباسی در پشت دیوار آینه ای مخفی شده است، این آینه رفت و برگشت نامتناهی گلوله آویز آینه ای تام دیکسون (Tom Dixon) را منعکس می کند.

 

 

کف زمین در اطراف قسمت غذا خوری به شکل خاصی آراسته شده است. یک میز طویل با یک فرش و چراغ آویزهای متقاطع و بلند و باریک در فضا تعبیه شده است. یک آشپزخانه اُپن با استفاده از سه مکعب با سطوح هموار که مستقلا روی هم چیده شده اند به خوبی با فضای غذا خوری هماهنگ شده است. ردیف پشتی واحدهای آشپزخانه جایگاه وسایل برقی خانگی مختلف و یک قفسه­ی باریک و بلند از نوشیدنی ها است، که یک ترکیب فریبنده از استیل ضد زنگ، چوب لاکی و سطوح هموار را خلق می کند. کاشی کاری های طلایی پشت سینک، که با کاشی های شیشه ای ایتالیایی صورت گرفته، کودکی و اصالت صاحبخانه را یادآوری می کند. یک ردیف از وسایل آشپزخانه نیز فضای نشیمن کودکان را جدا می کند. دیوار پشتی که شامل کابینتهای به هم پیوسته است راهرویی ایجاد می کند که به سه اتاق خواب کودکان منتهی می شود.می توان گفت که دکوراسیون آشپزخانه این خانه طرحی خاص و منحصر به فرد و چشم نواز است.

 


طراحی دکوراسیون مدرن خانه آلمانی

 

طبقه بالا اتاق والدین است. بررسی جداگانه جزئی از این چکیده نبوده، بنابراین در عوض یک فضای کاری کوچک در یک ناحیه دارای طرح باز و وسیع واقع شده است. این بخشی از ساختار خانه به خانه است، که اتاق خواب را پنهان می کند، زیرا مشتری ها به دنبال اتاق خوابی هستند که هیچ نوری نتواند به داخل آن نفوذ کند. این اتاق نسبتا سربسته و محکم، که مرزهای آن مطابق ساده ترین نقشه های خانگی هستند- پنج حرکت یک مداد- تنها از طریق درها و پنجره ها و نورگیرهای پرده دار با دنیای بیرون در تماس است. رنگ آبی تیره و گرم سقف با دایره خاکستری بزرگ چشمگیرتر می شود. دایره ها و دیوارهای کناری به عنوان بوم های نقاشی خالی برای نمایش سایه های تو در تو عمل می کنند که با پنج گوی شکننده نورانی به تمام جهات پراکنده می شوند. (تصاویر و اطلاعات با ایمیلی از گروه ایپولیتو فلیتز تهیه شده اند).دکوراسیون اتاق خواب نیز در نوع خود بی نظیر و بسیار جذاب و فریبنده طراحی شده است.

 

مرکز طراحی دکوراسیون داخلی متد

+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۴ساعت 14:55  توسط مهران  |  نظر بدهید

همه چیز درباره یک اتاق خواب زیبا و دکوراسیون هیجان انگیز .

 اتاق خواب زیبا و دکوراسیون هیجان انگیز

طراحی شده توسط ادورادو آروگا

به جزئیات هیجان انگیزی که توسط این اتاق خواب زیبا به نمایش گذاشته شده توجه کنید!

 


اتاق خواب زیبا

این دکوراسیون داخلی دل انگیز که توسط یک طراح داخلی بارسلونایی به نام ادواردو آروگا به تصویر کشیده شده است معرف یک احساس لطیف و فوق العاده است. پنج پنجره بزرگ، سقف با تیرآهن های بلند و یک کمد بزرگ و جادار آن را تبدیل به یک اتاق استراحت رویایی کرده است. با ترکیب رنگ آبی و طرح ها و بافت های مختلف- که همگی توسط یک زمینه¬ی قهوه ای مایل به زرد رنگ تلفیق شده اند  فضایی گرم و به ویژه دلپذیر حاصل شده است.

 

 

 

تخت خواب این اتاق خواب زیبا به دیواری تکیه خورده که از سقف فاصله دارد، واضح است که بخش خواب را از بخش نگهداری وسایل جدا می کند. ادورادو آروگا به آن ظاهری کهنه نما بخشیده تا به خوبی با آینه ها و میزهای قدیمی هماهنگ شود. یک شومینه سوزان به نظر می رسد که با این جَو بسیار رمانتیک کاملا پیوسته شده است. حس طبیعی این دکور داخلی از دسته ای از شاخه های کوچک رز و گلهای وحشی برخاسته می شود، که نقاط جذابی از رنگ و نور ایجاد کرده¬اند. شما شخصا کدام یک از این جزئیات را بیشتر دوست دارید؟
+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۴ساعت 14:53  توسط مهران  |  نظر بدهید

یک اتاق زیر شیروانی به سبک صنعتی در سانفرانسیسکو که میتواند با قدرت طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر گذار خانه را به نمایش بگذارد.این دکوراسیون لوکس و زیبا و تاثیرگذار مدرن واقع در ساوت بیچ در سانفرانسیسکو، ایالات متحده، که توسط تیم teedhaze طراحی شده است ، دارای 2200 فوت مربع فضای کاری و زندگی و روکش های چوبی و آجری جسورانه است.


  • طراحی دکوراسیون تاثیر گذار خانه 1

     

     

    چوب و آجر به صورت خلاقانه ای با شیشه کاری ترکیب شده و دکور داخلی صمیمی و شادی بخشی را ایجاد کرده اند. یکی از ویژگیهای بارز این اتاق تراس بیرونی آن است، که ساکنان خانه از آنجا می توانند نبض شهر را حس کنند. تصور شما درباره طراحی دکوراسیون خانه­ ی مدرن چیست؟ایا توجه شما رو جلب نموده؟


طراحی دکوراسیون تاثیر گذار خانهطراحی دکوراسیون تاثیر گذار 

 

به محض اینکه وارد آن می شوید، حس این فضا بر شما چیره می شود.

این به خاطر طرح باز و وسیع، ارتفاع چشمگیر سقف و اندازه بزرگ پنجره هاست که نور طبیعی را وارد اتاق نشیمن می کنند. علیرغم حضور چند عنصر طراحی صنعتی، این اتاق به میزان زیادی حس گرمی و راحتی را القا می کند.در نتیجه به محض اینکه وارد آن می شوید، حس این فضا بر شما چیره می شود.دکوراسیون منزل فوق یکی از زیبا ترین و منحصر به فرد ترین نمونه های موجود است.


طراحی دکوراسیون تاثیر گذار

این آپارتمان شامل 2 اتاق خواب، دو حمام، نواحی کاری و فضاهای بزرگ بیرونی است. این پروژه که برای زندگی خانوادگی مدرن، و همچنین برای فضای کاری غیر رسمی مناسب است، مجهز به مبل راحتی برای معاشرت است. هر یک از این قسمت ها تفکیک شده اند ومشخصات آن ها متفاوت است. دو اتاق خواب در طبقه بالا واقع شده اند و همانند سبک سایر قسمت های آپارتمان توسعه یافته اند.دکوراسیون اتاق خواب فوق نیز قابل تحسین می باشد.

نظرات() 
How do you treat Achilles tendonitis?
دوشنبه 16 مرداد 1396 03:19 ب.ظ
You need to be a part of a contest for one of the greatest blogs online.
I am going to highly recommend this web site!
http://jordandrewry.hatenablog.com/entry/2016/02/26/025905
جمعه 30 تیر 1396 03:12 ب.ظ
Hello, just wanted to mention, I loved this blog post.
It was funny. Keep on posting!
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 12:13 ق.ظ
It's going to be end of mine day, except before finish I am reading this
fantastic piece of writing to increase my know-how.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 03:37 ق.ظ
That is a really good tip especially to those new
to the blogosphere. Brief but very precise info… Thank you for sharing this one.
A must read post!
manicure
جمعه 18 فروردین 1396 07:53 ق.ظ
This design is steller! You definitely know how to keep
a reader entertained. Between your wit and your videos,
I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Wonderful job.
I really loved what you had to say, and more than that,
how you presented it. Too cool!
BHW
چهارشنبه 16 فروردین 1396 08:51 ق.ظ
Greetings from Florida! I'm bored to death at work
so I decided to check out your website on my iphone during lunch break.
I enjoy the info you provide here and can't wait to take a look when I get home.
I'm surprised at how quick your blog loaded on my cell phone ..

I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, good site!
یه پیشنهاد خوب
یکشنبه 12 مهر 1394 12:45 ب.ظ
ما الگوریتم جدید گوگل را کشف کردیم
.
.
.
لاین بلاگ اولین سیستم وبلاگ دهی رایگان و سازگار با الگوریتم جدید گوگل می باشد
تمام وبلاگ های ایجاد شده در لاین بلاگ در خطوط اول گوگل هستند
شما هم یک وبلاگ پربازدید داشته باشید
با ساخت وبلاگ در لاین بلاگ مطالب شما در صفحات اول گوگل خواهد بود
فقط یک بار امتحان کنید
ما وبلاگ شما را رایگان سئو می کنیم

http://lineblog.ir/
ترنم
شنبه 11 مهر 1394 02:03 ب.ظ
همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید..
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر